Ova informacija možda nije ažurna i služi samo u arhivske namjene Saznajte više

Otpremnistvo Bauer D.O.O.

Kontakt informacije

Otpremnistvo Bauer D.O.O.
Zutnica Bb
Krapina, Krapinsko-zagorska županija, 49000
Dobiti Smjernice
Telefon: 049 371 695
Poziv
Ocijeni
Dodaj Sliku

Opis poslovanja

Otpremnistvo Bauer D.O.O. se nalazi u mjestu Krapina, Krapinsko-zagorska županija. Ova tvrtka posluje u sljedećoj industriji: Špedicije.
Industrija
Industrija »  Špedicije
Angažiran u:
Špedicije
ISIC kodovi
5229

Pitanja i odgovori

Q1

Koji je telefonski broj za Otpremnistvo Bauer D.O.O.?

Telefonski broj za tvrtku Otpremnistvo Bauer D.O.O. je 049 371 695.
Q2

Gdje se nalazi Otpremnistvo Bauer D.O.O.?

Otpremnistvo Bauer D.O.O. se nalazi na adresi Zutnica Bb, Krapina, Krapinsko-zagorska županija, 49000.
Q3

Da li postoji glavni kontakt za Otpremnistvo Bauer D.O.O.?

Otpremnistvo Bauer D.O.O. možete kontaktirati telefonom na broj 049 371 695.
+

Slične tvrtke u blizini

+

Dodatne tvrtke na ovoj adresi

Zutnica Bb Krapina, Krapinsko-zagorska županija, 49000
+

Tvrtke u mjestu Poštanski Broj 49000

Tvrtke u mjestu 49000: 302
Stanovništvo: 14.007

Kategorije

Shopping:  17 %
Industry:  17 %
Ostalo:  66 %

Cijena

umjeren:  70 %
Jeftin:  30 %
Ostalo:  0 %

Pozivni broj

49:  87 %
98:  5 %
Ostalo:  8 %
+

Statistički i demografski podaci za mjesto Poštanski Broj 49000

Spol

Ženski:  52 %
Muški:  48 %
Ostalo:  0 %
+

Napišite svoje mišljenje